Заклад козацько-лицарського гарту

Показує: 1 - 7 з 7 РЕЗУЛЬТАТІВ
Новини

23 серпня у День прапора України вчителями та учнями Тернівського ліцею було здійснено велозаїзд з українською символікою.🇺🇦

Маршрут складав близько 40 км: село Мала Смілянка – Тернівка – Попівка – гори “Маркотети” – Тернівка🚲

Зустріч відбулася біля ліцею, де діти підготувалися до масштабного велозаїзду, а звідти рушили у перше село – Мала Смілянка.
Додамо, що учні їхали не самі. Супроводжували їх вчителі Б.О. Новохатько, Т.Д. Новохатько, І.М. Тараненко, який був ідейним натхненником. Також на дійстві була присутня методист відділу освіти Тернівської ОТГ Т.О. Вовк.

Під час маршруту, діти їхали під українську музику, дотримувалися дистанції та не порушували правил дорожнього руху.

Звичайно, що було важко, але патріотичний дух та думка про те, що своїми діями вони нагадають про державне свято, бадьорила дух та тіло.

На шляху до гір “Маркотети” діти мали змогу побувати у музеї Іллі Мечнікова при Попівській школі, де Наталія Кирилюк провела екскурсію і розповіла легенду про місцеві гори, куди і направлялись ліцеїсти.

Прибувши до місця призначення, на дітей чекала смачна каша, приготована козаком Тернівської сотні імені Івана Сірка Валентином Яровим, та активні ігри.

Після обіду відбулося урочисте відкриття дійства, де ведучими були Марина Парахоня та Роман Задорожний.

Додамо, що на свято завітали гості – старости сіл Попівка і Сердюківка – В. Ф. Вибивайло та М. В. Ресенчук, які побачили справжню роботу патріотичного виховання у Тернівському ліцеї.

Варто зазначити, що після останніх ударів та закріплення прапора України на найвищій точці Попівки, діти послухали привітання директора ліцею А. В. Шулежка, а потім пішли грати у козацькі забави: перетягування канату, метання ядра тощо.
Також діти отримали майстер-клас у метанні від директора ліцею А. В. Шулежка, а потім спробували вижити у польових умовах: розпалити вогнище сірниками, які потрапили під дощ.

Дякуємо виховникам і вчителям: Т. Д. Новохатько, Б. О. Новохатьку, ідейному натхненнику І.М. Тараненку. Козакам Тернівської сотні імені Івана Сірка – Валентину Яровому, Анатолію Ткачу та козаку Сергію Вовк🤝👍🏻✊🏻

Окрема подяка батькам ліцеїстів за виховання дітей та довіру вчителям 🤝

Слава Україні!

Новини

Наші милі, любі вчителі,
Вам поклон низький аж до землі,
За завзятість у своїй роботі,
За знання, терпіння і турботу.

І нехай у найскрутніший час
Віра в краще не покине вас,
Зіронька надії не згасає,
І Господь життя оберігає

Новини

📚📕📖📚📗📖📚📙📖
Всіх бібліотекарів із професійним святом!
– Друзі, а коли ви останній раз були у бібліотеці?
🌾🍁🍂🌾🍁🍂🌾🍁🍂
Коли я говорю про бібліотеку, то уявляю довгу полицю із великою кількістю великих книг… Поряд начитана і серйозна бібліотекарка із книгою в руках… Вона спілкується і швидко визначає, що мені потрібно, записує, вручає і нагадує термін повернення книги. Я завжди їх приносила раніше. Читала вночі, потайки від батьків…
Звісно, сучасні бібліотеки оснащені по-новому, а сучасні бібліотекарі працюють по-іншому. Але весь цей процес об’єднує книга… Звичайна чи електронна, то вже про інше.
Для мене книга – мудрість віків, джерело знань, засіб передачі інформації, досвід і радість пізнання…
Можна продовжувати цей ряд до безкінечності, бо кожен особисто для себе із книги черпає щось своє…
📲📚📕📲📖📙📲📘📚
У світі змін сьогодні книга є у кожному смартфоні і читати її можна будь-де і в тому є великий плюс.
Але, коли береш до рук зачитану чи новеньку книжечку із рук бібліотекарки виникає відчуття, що ти доторкаєшся до чогось особливого.
🌾🍁🍂🌾🍁🍂🌾🍁🍂
У цей день хочу привітати всіх друзів, а, насамперед, бібліотекарів і педагогів, бо ми не уявляємо своєї щоденної професійної практики, свого життя без процесу читання і без книг.
Із святом, колеги!

Новини

Балотуюся і я в кандидати у депутати до Тернівської сільської ради. Іду не від якоїсь партії, а шляхом самовисування. Після такого рішення аж стало легше дихати. Той хто працює в бюджетній сфері мене зрозуміє. Обіцянки-програми друкувати не буду, та й навіщо… Достатньо програм кандидатів на посаду сільського голови. На мою ж думку обраний депутат повинен мати власні ІДЕЇ, вміти їх ЗАПРОПОНУВАТИ, ПЕРЕКОНАТИ і якщо потрібно ці їдеї ВІДСТОЯТИ.
Іду, бо переконаний: в новому депутатському корпусі має бути представник найбільшого в ОТГ навчального закладу, а разом з дошкільними та початковими школами з навколишніх сіл, безперечно найпотужнішого структурного підрозділу зі своїми освітянськими проблемами.
Іду, бо маю великий ДОСВІД(обирався депутатом Смілянської районної ради трьох останніх скликань). Тому економічні, земельні, екологічні, освітянські, медичні та інші питання і проблеми Тернівської громади мені відомі. Можу підсказати шляхи їх вирішення. Тож слово за вами, шановні виборці округу
№4!

Новини

“ВЕЛИКА УКРАЇНА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ З МАЛОЇ БАТЬКІВЩИНИ”

“ВЕЛИКА УКРАЇНА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ З МАЛОЇ БАТЬКІВЩИНИ”

Під таким гаслом пройшов перший урок 8 класу Тернівського ліцею, який провів класний керівник Іван Миколайович ТАРАНЕНКО.

Після святкової лінійки на території ліцею, Іван Миколайович взяв своїх вихованців та повів по “бойових” місцях села Тернівка. Для когось, можливо, ця інформація і не була новою, адже у 8 класі є учні, які проживають в цьому селі, але є і новоприбулі діти, для яких розповідь про “Капустину долину”, де свою битву виграв Іван Сірко, була зохопливою та пізнавальною.

Спочатку діти разом з класним керівником завітали до сільської церкви, де помолилися за здоров’я та за успішний навчальний рік. Потім пішли до місця славетної битви.

Тут учні краще роззнайомились, зробили чудові світлини та отримали незабутні емоції.

Можна було б і довше розважатись, але час невпинно збігав, а шкільний автобус чекав, щоб відвезти ліцеїстів додому.

Слава Україні!🇺🇦
Далі-більше!

Новини

Катастрофа поблизу Чугуєва, що сталася вночі 25 вересня, забрала життя молодих чоловіків. Кожен із них мріяв про небо, а тепер їхні тіла лежатимуть в сирій землі.

Ми не могли лишитись осторонь ще однієї втрати. Втрати, яка буде боліти нашому народу ще не один рік.

В пам‘ять про загиблих курсантів наші ліцеїсти запустили в небо 26 літачків з іменами молодих хлопців, з надією, що їхні душі знайдуть мир та спокій.

Вічна пам‘ять