Балотуюся і я в кандидати у депутати до Тернівської сільської ради. Іду не від якоїсь партії, а шляхом самовисування. Після такого рішення аж стало легше дихати. Той хто працює в бюджетній сфері мене зрозуміє. Обіцянки-програми друкувати не буду, та й навіщо… Достатньо програм кандидатів на посаду сільського голови. На мою ж думку обраний депутат повинен мати власні ІДЕЇ, вміти їх ЗАПРОПОНУВАТИ, ПЕРЕКОНАТИ і якщо потрібно ці їдеї ВІДСТОЯТИ.
Іду, бо переконаний: в новому депутатському корпусі має бути представник найбільшого в ОТГ навчального закладу, а разом з дошкільними та початковими школами з навколишніх сіл, безперечно найпотужнішого структурного підрозділу зі своїми освітянськими проблемами.
Іду, бо маю великий ДОСВІД(обирався депутатом Смілянської районної ради трьох останніх скликань). Тому економічні, земельні, екологічні, освітянські, медичні та інші питання і проблеми Тернівської громади мені відомі. Можу підсказати шляхи їх вирішення. Тож слово за вами, шановні виборці округу
№4!