23 серпня у День прапора України вчителями та учнями Тернівського ліцею було здійснено велозаїзд з українською символікою.🇺🇦

Маршрут складав близько 40 км: село Мала Смілянка – Тернівка – Попівка – гори “Маркотети” – Тернівка🚲

Зустріч відбулася біля ліцею, де діти підготувалися до масштабного велозаїзду, а звідти рушили у перше село – Мала Смілянка.
Додамо, що учні їхали не самі. Супроводжували їх вчителі Б.О. Новохатько, Т.Д. Новохатько, І.М. Тараненко, який був ідейним натхненником. Також на дійстві була присутня методист відділу освіти Тернівської ОТГ Т.О. Вовк.

Під час маршруту, діти їхали під українську музику, дотримувалися дистанції та не порушували правил дорожнього руху.

Звичайно, що було важко, але патріотичний дух та думка про те, що своїми діями вони нагадають про державне свято, бадьорила дух та тіло.

На шляху до гір “Маркотети” діти мали змогу побувати у музеї Іллі Мечнікова при Попівській школі, де Наталія Кирилюк провела екскурсію і розповіла легенду про місцеві гори, куди і направлялись ліцеїсти.

Прибувши до місця призначення, на дітей чекала смачна каша, приготована козаком Тернівської сотні імені Івана Сірка Валентином Яровим, та активні ігри.

Після обіду відбулося урочисте відкриття дійства, де ведучими були Марина Парахоня та Роман Задорожний.

Додамо, що на свято завітали гості – старости сіл Попівка і Сердюківка – В. Ф. Вибивайло та М. В. Ресенчук, які побачили справжню роботу патріотичного виховання у Тернівському ліцеї.

Варто зазначити, що після останніх ударів та закріплення прапора України на найвищій точці Попівки, діти послухали привітання директора ліцею А. В. Шулежка, а потім пішли грати у козацькі забави: перетягування канату, метання ядра тощо.
Також діти отримали майстер-клас у метанні від директора ліцею А. В. Шулежка, а потім спробували вижити у польових умовах: розпалити вогнище сірниками, які потрапили під дощ.

Дякуємо виховникам і вчителям: Т. Д. Новохатько, Б. О. Новохатьку, ідейному натхненнику І.М. Тараненку. Козакам Тернівської сотні імені Івана Сірка – Валентину Яровому, Анатолію Ткачу та козаку Сергію Вовк🤝👍🏻✊🏻

Окрема подяка батькам ліцеїстів за виховання дітей та довіру вчителям 🤝

Слава Україні!